Apartmány v Machern

Potřebujete ubytování v Machern ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Machern. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Machern má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartment Dietze 

Foto: Apartment Dietze
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Apartment Dietze is quietly situated in Machern, 18 km from Leipzig city centre. The apartment offers a terrace and a fully-equipped kitchen with dishwasher. In addition, the apartment features a flat-screen TV, seating area and garden views.

Pokoje

Apartmán
osoby49 - 84 EUR za noc

Hotely v okolí Machern

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Machern jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Machern. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Machern.


2. Apartment in Leipzig 3116 

Foto: Apartment in Leipzig 3116
Lokalita: Lipsko
Vzdálenost: 8.7 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located 8 km from Leipzig and 40 km from Halle an der Saale, One-Bedroom Apartment in Leipzig I offers pet-friendly accommodation in Baalsdorf. The unit is 34 km from Merseburg. A microwave, a toaster and a fridge can be found in the kitchen.


4. FeWo-Sonntag 

Foto: FeWo-Sonntag
Lokalita: Lipsko
Vzdálenost: 9.1 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
58 %

Located 7 km from Panometer Leipzig in Leipzig, this holiday home features a children's playground. The apartment is 7 km from Zoo Leipzig. The unit is fitted with a kitchenette. A TV is provided.


5. Ferienwohnung Schröder 

Foto: Ferienwohnung Schröder
Lokalita: Lipsko
Vzdálenost: 9.4 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: